Mozilla Firefox 2013 Son Sürüm İndir

Mozilla Firefox 2013 Son Sürüm İndir

Firefox 2013 güvenli ve hızlı web tarayıcısı Firefox’un en yeni sürümü! Firefox 2013 kullanıcılara hem web sayfalarında gezinirken yüksek performans ve güvenlik vaat ediyor, hem de kullandığı Gecko 1.9 motoru ile çok üstün özelliklere sahip bir web tarayıcı olarak ortaya çıkıyor. Tüm bu güç Firefox 2013 geniş plug-in desteği ile de birleşince gerçekten çok güçlü bir Internet Explorer alternatifi ile karşı karşıya kalıyoruz.

Firefox 2013 İstenmeyen Pencereleri Saptayarak Engeller

Firefox 2013 virüsleri, casus yazılımları ve istenmeyen pencereleri saptayarak onları engelleyen bir arayüze sahiptir. Firefox 2013 sayesinde sayfalar hiç olmadığı kadar hızlı açılır. Üstelik sevdiğiniz sitelerin bağlantılarını kolaylıkla Firefox’a aktarıp kullanabilirsiniz. Sekmeli tarama, Canlı Yer İmleri ve bütünleşik arama çubuğu gibi özelliklerle dopdolu olan Firefox 2013, internetten elde edebileceklerinizin daha fazlasına ulaşmanızı sağlar.  Firefox 2013 internete ulaşmanızı kolaylaştırır.

Firefox Son Sürüm İndir 2013

Kolay Arama Yapabilmek İçin Size Gerekli Olan Her Şeyi Sunar

Kolay anlaşılır arayüzü taramaya hemen başlamanız için gereken her şeyi size sunar. İçe Aktarma Sihirbazı aracılığıyla diğer tarayıcılardaki yer imlerinizi, ayarlarınızı ve parolalarınızı Firefox 2013‘e aktarabilirsiniz. İleri düzeydeki kullanıcılar da araç çubukları, eklentiler ve temalar sayesinde tarayıcılarını istedikleri yönde şekillendirip kendi tercihlerine göre ayarlayabilirler.

Firefox 2013 İle İnternette Daha Güvenli Gezin

Ödüllü tarayıcı Mozilla Firefox 2013 eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox2013 sizi virüslerden, casus yazılımlardan ve kendiliğinden açılmaya çalışan can sıkıcı pencerelerden korur. Başarımdaki artışın, kullanımdaki kolaylığın tadını çıkarın. Yola koyulmadan önce ayarlarınızı ve sevdiğiniz sitelerin bağlantılarını Mozilla Firefox 2013 aktarmak çok kolay. Mozilla Firefox 2013 ile ve internetten daha fazlasını isteyin…

Sevdiğiniz Siteleri Kolaylıkla Mozilla Firefox 2013′e Aktarabilirsiniz

Mozilla Firefox 2013 virüsleri, casus yazılımları ve istenmeyen pencereleri saptayarak onları engelleyen bir arayüze sahiptir. Mozilla Firefox 2013 sayesinde sayfalar hiç olmadığı kadar hızlı açılır. Üstelik sevdiğiniz sitelerin bağlantılarını kolaylıkla Mozilla Firefox 2013 aktarıp kullanabilirsiniz. Sekmeli tarama, Canlı Yer İmleri ve bütünleşik arama çubuğu gibi özelliklerle dopdolu olan Firefox 2013, internetten elde edebileceklerinizin daha fazlasına ulaşmanızı sağlar.

Mozilla Firefox İstediğiniz Gibi Şekillendirilebilir

Mozilla Firefox 2013 internete ulaşmanızı kolaylaştırır. Kolay anlaşılır arayüzü taramaya hemen başlamanız için gereken her şeyi size sunar. İçe Aktarma Sihirbazı aracılığıyla diğer tarayıcılardaki yer imlerinizi, ayarlarınızı ve parolalarınızı Mozilla Firefox 2013 e aktarabilirsiniz. İleri düzeydeki kullanıcılar da araç çubukları, eklentiler ve temalar sayesinde Firefox 2013 istedikleri yönde şekillendirip kendi tercihlerine göre ayarlayabilirler.

Firefox İle Daima Güncel Kalacaksınız

Firefox 2013 yeni güncelleme sistemi sayesinde en taze güvenlik ve özellik güncellemelerine ulaşabilirsiniz. Firefox 2013 bu ufak boyutlu güncellemeleri arka planda sizin için güncellemeye hazır olduğunun haberini verir.

Post date : Juli 19th, 2012 11:25 AM | Update date : Januar 8th, 2013 06:24 PM